Náš příběh

Srí Lanka

Spolu s Indií je Srí Lanka (dříve Ceylon) zemí, odkud se  před více než 5000 lety začala ayurvéda šířit do celého světa. Dodnes se zde dodržují tradice výroby unikátních přírodních produktů, zachovávají se způsoby pěstování i sklizně rostlin. Rostlin, které jsou lidskému tělu tolik prospěšné...


Právě z tohoto rajského ostrova máme tu čest, přinášet alespoň kousek jeho bohatství a krásy až k vám. Tím bohatstvím je bezesporu ayurvéda, masáže z ní vycházející, nejčistší produkty v podobě VIRGIN kokosového oleje, pravého ceylonského čaje či bylinných doplňků stravy. Rozmanitost, čistota, chutě i vůně Srí Lanky se odrážejí i v našich produktech. Stejně tak poznáte originální techniky a jejich účinky na lidské tělo prostřednictvím našich masáží. Ať už vyzkoušíte některou z  masáží, nebo si dopřejete ayurvédský regenerační pobyt, zaručujeme vám vždy individuální odbornou péči a zároveň nevšední zážitek z exotiky. Našimi maséry jsou pouze odborníci na ayurvédu přímo ze Srí Lanky, pod vedením mistra ayurvédy, pana Ad Raj Kumara. Budete tedy v těch nejlepších rukou.


 

Naší snahou i cílem stále je a bude, zachovat zde a rozšiřovat stopy ayurvédské medicíny v tom nejlepším světle, se stále přibývající radostí z úspěchu v pomoci našim zákazníkům. 

V současné době se ayurvéda stává postupně jakýmsi módním hitem. Nejsme si jisti, zda je to úplně v pořádku, vzhledem k tomu, že bývá často prezentována mylně, nedůsledně a v nejhorším případě neodborně. Její opravdový smysl, léčebné postupy a vůbec pravá filozofie ayurvédy, se pomalu někam vytrácejí...

Jsme však přesvědčeni o tom, že pokud člověk chce poznat a zažít ayurvédu v pravém slova smyslu, pocítit její účinky a možná změnit svůj život k lepšímu (také vlastním úsilím!), bude hledat odbornou péči a ty nejkvalitnější produkty, tedy důvěryhodné zdroje.

Troufáme si tvrdit, že my jsme jedním z nich. Důkazem je tomu nespočet dosavadních klientů, u nichž sledujeme neustálé pokroky kupředu, ať už bojují s potížemi "lehčího" charakteru či s těmi opravdu závažnými. Tento pocit nás žene kupředu, cítíme zde jakousi zodpovědnost a ubezpečujeme se o tom, že naše volba byla správná.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími výrobci přírodních produktů, v úzké spolupráci s několika renomovanými ayurvédskými lékaři ze Srí Lanky k vám dovážíme účinné produkty, rozvíjíme spolu s nimi nové a nové poznatky o ayurvédě, jelikož člověk se celý život učí. Každý člověk.

zahlavi_produkty.JPG

 

 

Máte dotazy? Napište nám


     Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.
     Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

     Přihlaste se k odběru newsletteru

     Budete mít přehled o všech novinkách
       E-mail byl uložen, děkujeme.
       Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.