Náš tým

Tým Ayur-Lanka

Náš tým masérů a terapeutů sestává z profesionálně vyškolených odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Zaručujeme profesionální přístup a individuální přizpůsobení péče každému zákazníkovi. Naše masáže jsou na vysoké úrovni, používáme tradiční techniky masáží, vycházející z prastarých postupů, nejen ayurvédské medicíny. Používáme čistě přírodní masážní oleje a přípravky, které svými účinky prohlubují sílu samotné masáže. Veškeré masážní přípravky si dovážíme a na jejich výrobu dohlížíme na Srí Lance, jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin (bylin, ovoce, semen,...), které čistá příroda tohoto rajského ostrova nabízí.

Salon Ayur Spa je jedinečný nejen samotnými masážemi, krásným prostředím a exotickou vůní masážních přípravků, ale především profesionalitou služeb. Naši klienti jsou v péči výhradně terapeutů ze Srí Lanky a z Filipín. Jejich umění masáže je dáno nejen nabytými zkušenostmi, ale též vrozenými dispozicemi ze země jejich původu. 

Představme si náš stávající tým:

 

Raju

odborník na ayurvédu, původem ze Srí Lanky. V ČR působí od roku 2001 jako odborný masér, terapeut, lektor. Je zkušený diagnostik, ayurvédě se věnuje takřka od dětství, kdy čerpal prvotní znalosti od své tety, uznávané ayurvédské lékařky na Srí Lance.

V našem salonu se o Vás starají výhradně terapeuté, kteří prošli školením Rajua a jsou pod jeho odborným vedením neustále.

Raju.JPG

Máte dotazy? Napište nám


     Vaše zpráva byla odeslána, děkujeme.
     Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

     Přihlaste se k odběru newsletteru

     Budete mít přehled o všech novinkách
       E-mail byl uložen, děkujeme.
       Při odesílání došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.